Parim spordikollektiiv/võistkond
- JÄRVAMAA LASKESPORDIKLUBI 2003
- MAADLUSKLUBI JÄRVAMAA MATIMEHED 2004
- KERGEJÕUSTIKUKLUBI JÄRVALA 2005
- JÄRVAMAA KABEKLUBI VÕISTKOND 2006
- JÄRVAMAA KABEKLUBI VÕISTKOND 2007
- JÄRVAMAA LASKESPORDIKLUBI VÕISTKOND 2008
- PAIDE LINNA JALGPALLIMEESKOND 2009
- JÄRVAMAA KABEKLUBI VÕISTKOND 2010
- PAIDE LINNAMEESKOND 2011
- PAIDE LINNAMEESKOND 2012
- PAIDE LINNAMEESKOND 2013
- PAIDE-TÜRI-VÄÄTSA VÕRKPALLIVÕISTKOND 2014
- JÄRVAMAA VÕRKPALLIKLUBI MEESKOND 2015
- PAIDE VIKING WINDOW KORVPALLIMEESKOND 2016
- PAIDE SPORDIKESKUSE 3X3 TÄNAVAKORVPALLIVÕISTKOND 2017
- LISELL JÄÄTMA – KRISTJAN PUUSEPP 2018
- PAIDE LINNAMEESKOND 2019
- PAIDE LINNAMEESKOND 2020
- PAIDE LINNAMEESKOND 2021
- PAIDE LINNAMEESKOND 2022
Edukas noorsportlane
- RAIN KURESOO 2003
- MARIE MAAREND 2004
- GRIT SADEIKO 2005
- SIGRID RUUL 2009
- AIN PENT 2009
- GRETE SADEIKO 2010
- JOOSEP LOHUR 2010
- GRETE SADEIKO 2011
- JOOSEP LOHUR 2011
- KÄTLIN PIIRIMÄE 2012
- HEIGO TARASOV 2012
- KÄTLIN PIIRIMÄE 2013
- GERT VALDSALU 2013
- JOHANNA ILVES 2014
- KERT PIIRIMÄE 2014
- JOHANNA ILVES 2015
- KERT PIIRIMÄE 2015
- LISELL JÄÄTMA 2016
- KRISTJAN PUUSEPP 2016
- KAIDY KAASIKU 2017
- ROBIN JÄÄTMA 2017
- KAIDY KAASIKU 2018
- ROBIN JÄÄTMA 2018
- MEERI-MARITA PAAS 2019
- ROBIN JÄÄTMA 2019
- MEERI-MARITA PAAS 2020
- MEHIS UDAM 2020
- ANETT LIISA PART 2021
- MEHIS UDAM 2021
- ANETT LIISA PARTS 2022
- MEHIS UDAM 2022
Edukas neiu
- GRIT SADEIKO 2006
- GRETE SADEIKO 2007
- GRETE SADEIKO 2008
Edukas noormees
- MIKKO VANAISAK 2006
- MEELIS KIISK 2007
- MEELIS KIISK 2008
Spordiedendaja
- LEONHARD SOOM 2003
- KALJU KERTSMIK 2004
- PAUL POOPUU 2005
- TIIT KAVAK 2006
- URVE PÕLD 2007
- HEINO AAVASALU 2008
- VIKTOR METS 2009
- AHTI UPPIN 2010
- LEO MATIKAINEN 2011
- TAIGA LAUR 2012
- RAIDO ROHI 2013
- VILLI VANTSI 2014
- MATI SADAM 2015
- PIRET REINFELD 2016
- REIMO KAASIKU 2017
- JANNO VIILUP 2018
- LIISA GRITŚENKO 2019
- JAAK TAMMIK 2020
- ILMAR MÕTTUS 2021
- MAIE KUKK 2022
Aasta meessportlane
- AIN-ALAR JUHANSON 2006
- MARGUS SILBAUM 2007
- MARGUS SILBAUM 2008
- LEHO PENT 2009
- LEHO PENT 2010
- LEHO PENT 2011
- LEHO PENT 2012
- LEHO PENT 2013
- LEHO PENT 2014
- KAAREL KASPER KÕRGE 2015
- KAAREL KASPER KÕRGE 2016
- KAAREL KASPER KÕRGE 2017
- OLAVI ALLASE 2018
- IGOR HOMIN 2019
- ROBIN JÄÄTMA 2020
- ROBIN JÄÄTMA 2021
- ROBIN JÄÄTMA 2022
Aasta naissportlane
- VIKTORIA LEKS 2006
- GRIT SADEIKO 2007
- GRIT SADEIKO 2008
- INARA RATNIK 2009
- SIGRID RUUL 2010
- SIGRID RUUL 2011
- GRETE SADEIKO 2012
- EVELY KAASIKU 2013
- EVELY KAASIKU 2014
- EVELY KAASIKU 2015
- KÄTLIN PIIRIMÄE 2016
- EVELY KAASIKU 2017
- EVELY KAASIKU 2018
- EVELY KAASIKU 2019
- LISELL JÄÄTMA 2020
- MARIELLE KLEEMEIER 2021
- EVELY KAASIKU 2022
Elutööpreemia
(aastaarv nime järel märgib preemia kätteandmise aastat, preemiat anti välja aastani 2011)
- TOTTI KASEKAMP 2000
- REIN VALDRU 2001
- VIKTOR KAPP 2002
- HANS LÖÖPER 2003
- HARRI TEMPEL 2004
- MEERI MÕTTUS 2005
- HERMAN PALLON 2005
- UNO AAN 2006
- ENN SÕMER 2007
- VIRVE PUNAPART 2008
- OTTO MÄNNA 2009
- LEONHARD SOOM 2010
- HEINO AAVASALU 2011
Aasta kehalise kasvatuse õpetaja
(aastaarv nime järel märgib preemia kätteandmise aastat, preemiat anti välja aastatel 2007-09)
- LIIDIA MÄEVEER 2007
- SIRJE KAITSA 2008
- TOOMAS AAN 2009
Aastapreemiad
(aastaarv nime järel märgib preemia kätteandmise aastat, preemiat anti välja aastatel 2000-03)
- RUTTI LUKSEPP 2000
- PAUL POOPUU 2000
- REIN VALDRU 2000
- MARGUS PIRKSAAR 2001
- LIINA MOLOTOVSKAJA 2001
- LEO MATIKAINEN 2001
- MARIE MAAREND 2002
- MATI SADAM 2002
- ERVIN RUNNEL 2002
- MARGUS SILBAUM 2003
- VIKTOR METS 2003
- RAIDO ROHI 2003